Oleme avatud E-R 6:30-22:00 - L,P 8:00-22:00

Peetri VK/Rae vald võitis Eesti meistrivõistluste esiliigas hõbeda!

cover girls_04

Kümneaastase pausi järel toimunud naiste võrkpalli esiliigas võitis Peetri VK/Rae vald hõbemedali. Kaheksa naiskonna konkurentsis oli heitlus kulla nimel äärmiselt tasavägine.

Nii Peetri VK/Rae vald kui ka Sparta kogusid 14 mänguga võrdselt 33 punkti, võites 11 kohtumist. Pealinna klubile andis napi eelise parem võidetud-kaotatud geimide suhe (36:12 ja 35:13). Pronks kuulub 31 silma kogunud Mectus Tartu/TKSK-le. Kuna meistriliigas teeb kaasa kuus klubi, võib öelda, et Peetri VK/Rae vald Eestis paremuselt kaheksas naiskond.

Ellen Liigi juhendatava Peetri naiskonna hooaeg pole aga läbi. Credit24 Rahvaliigas, kus kaitsta on mullune esikoht, on jõutud veerandfinaali, pooleli on ka Tallinna meistrivõistlused.