Oleme avatud E-R 6:30-22:00 - L,P 8:00-22:00

 

RMK Tallinna Pargijooksude sarja etapp Jüris!

Pargijooksud

Üritus toimub Jüri Terviseradadel, start ja finiš Jüri spordikeskuse staadionil 08.august 2018.

Jooksuürituse eesmärk on pakkuda jooksuelamust Tallinnas kaunites linnaparkides ja selle lähiümbruses ja seda just Jüri terviserajad pakuvad.

RMK Tallinna Pargijooksud on kuueteistkümnest osavõistlusest koosnev rahvaspordisari. Üritused toimuvad aprillist kuni septembrini kolmapäeviti. Start on kõikidele soovijatele avatud kella 17:30 kuni 19:30.

RMK Tallinna Pargijooksul leiavad sobiva distantsi nii tipp- kui ka liikumisharrastajad. Oodatud on igas vanuses osalejad, kõik kes naudivad liikumist looduses. Oleme mõelnud ka lastele, rajad on nii kooliealistele lastele kui ka kõige pisematele osalejatele – tillurada eelkooliealistele lastele. Üritus on mõeldud kogu perele.

Rada kulgeb pargiteedel, metsaradadel ja maastikul ning on igati sobilik kõigile.

Raja pikkus 5 km, õpilastele ~1,7km ja tillurada  kuni 300 m.

Jüri etapi stardis on võimalus kõigil saada jooksu- ja orienteerumisalast juhendamist.

Sarja raames pakume võimalust ka orienteeruda läbides suundorienteerumise rada.

Jooksudistantsi pikkuse kui ka rajaprofiili poolest on hea võimalus treeningutesse sisse tuua anaeroobseid treeninguid, sobides hästi võistluste ettevalmistuseks.

Tule jookse või kõnni ja vali endale sobilik kiirus. Tule rada läbima koos kaaslasega või üksi ja vali endale sobilik stardiaeg.

Lisainfot jooksu kohta leiab veebilehelt:  www.pargijooksud.ee

RMK Talllinna Pargijooksu toimumist toetavad: Tallinna linn, Rae Valla Spordikeskus, Kultuurkapital, Odlo Eesti AS, Monkey Sport OÜ, Rae Kivitehas OÜ, Vunder AS, Juku, Egmont, Pez, RMK, EOP, EOL, Nordwood OÜ, City Motors AS.