Oleme avatud E-R 6:30-22:00 - L,P 8:00-22:00

TÖÖPAKKUMISED

ADMINISTRAATOR

Tööülesanded:

  • klientide teenindamine, nõustamine ja abistamine
  • spordihoone teenuste ja lisatoodete müük
  • telefonikõnedele vastamine
  • broneeringute registreerimine ja ühekordsete broneeringute tegemine

Ootused kandidaadile:

  • väga hea suhtlemisoskus
  • viisakus, tähelepanelikkus, sõbralikkus
  • ausus, täpsus, kohusetundlikkus
  • valmisolek tööks graafiku alusel
  • väga hea eesti keele oskus, kasuks tuleb vene ja inglise keel suhtlustasandil

Omalt poolt pakume:

  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Koolitust
  • Toredat ja asjatundlikku meeskonda
  • Tööriietust
  • Sportimisvõimalusi

Tööaeg: Osaline/täistööaeg
Töö graafiku alusel: E-R 06.00-14.30 ja 14.30-23.00; L-P 07.30-15.00 ja 15.00-23.00
Tööleasumise aeg: september 2018
Asukoht: Järveküla Spordihoone, Reti tee 20, Peetri alevik
Kandideerimisavaldused: info@raespordikeskus.ee, märgusõna: “Administraator”
Lisainfo telefonil: 5553 2551

PUHASTUSTEENINDAJA

  • Kompleksi siseruumide koristamine vastavalt etteantud objektidele ja koristussagedusele
  • Inventari puhastus
  • Puhkusteperioodil teiste puhastusteenindajate asendamine vastavalt vajadusele

  • Ametist tulenevate tööülesannete täitmiseks vajalikud teadmised ja oskused
  • Töökus
  • Korrektsus ja põhjalikkus tööülesannete täitmisel
  • Füüsiline vastupidavus

Tööaeg: Osaline tööaeg, vastavalt graafikule E-P 21.30-01.00
Tööleasumise aeg: esimesel võimalusel
Asukoht: Jüri Spordihoone, Laste 3, Jüri
Kandideerimisavaldused: info@raespordikeskus.ee, märgusõna: “Puhastusteenindaja”
Lisainfo telefonil: 639 0354