Oleme avatud E-R 6:30-22:00 - L,P 8:00-22:00

TÖÖPAKKUMISED

Järveküla Spordihoone

UJULAVALVE INSTRUKTOR

 Tööülesanded:

  • Klientide nõustamine ja abistamine ujulas
  • Kontroll ujulas kehtestatud hea tava reeglite täitmise üle
  • Vajadusel tähelepanu juhtimine kehtivatele eeskirjadele
  • Korra ja puhtuse hoidmine ujula ruumides
  • Basseini veeproovide võtmine
  • Eriolukordadel operatiivne ja kooskõlastatud tegutsemine
  • Päästmine inimese õnnetusse sattumisel
  • Esmaabi osutamine

Ootused kandidaadile:

  • Ametist tulenevate tööülesannete täitmiseks vajalikud teadmised ja oskused
  • Töökus
  • Algatusvõime
  • Ausus, kohuse- ja vastutustunne
  • Hea füüsiline vorm

Omalt poolt pakume:

  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Koolitust
  • Toredat ja asjatundlikku meeskonda
  • Tööriietust
  • Sportimisvõimalusi

Tööaeg: Osaline/täistööaeg
Tööleasumise aeg: 01.09.2018
Asukoht: Reti tee 20, Peetri alevik
Kandideerimisavaldused: info@raespordikeskus.ee, märgusõna: “Ujulavalve instruktor”
Lisainfo telefonil: 5553 2551

Jüri Spordihoone

AREENIMEISTER

  • Korrashoiu-, hooldus- ja remonttööde teostamine spordikompleksi sise- ja välisterritooriumidel
  • Spordiinventari heaperemeheliku ja reeglipärase kasutamise tagamine
  • Territooriumi järelvalve ja ohutu töökeskkonna tagamine
  • Puhkusteperioodil remondimeistri ja hooldustehniku asendamine vastavalt vajadusele

  • Töökus

Tööaeg: Osaline tööaeg
Kandideerimisavaldused: info@raespordikeskus.ee, märgusõna: “Areenimeister”

PUHASTUSTEENINDAJA

  • Kompleksi siseruumide koristamine vastavalt etteantud objektidele ja koristussagedusele
  • Inventari puhastus
  • Puhkusteperioodil teiste puhastusteenindajate asendamine vastavalt vajadusele

  • Töökus
  • Korrektsus ja põhjalikkus tööülesannete täitmisel

Tööleasumise aeg: 01.09.2018.
Kandideerimisavaldused: info@raespordikeskus.ee, märgusõna: “Puhastusteenindaja”
Lisainfo telefonil: 639 0354