Oleme avatud E-R 6:30-22:00 - L,P 8:00-22:00

 

Rae valla lahtised meistrivõistlused rannavolles toimuvad 25. augustil!

sona

Kolmandad Rae valla MV rannavolles toimuvad sel aastal 25. augustil Peetris, Rae Keeglis. Samal päeval toimub ka Peetri kohvikute päev.

Mängitakse uuenenud väljakutel eraldi meeste ja naiste klassis (2 mängijat väljakul) kahes erinevas tugevusgrupis: eliit ja harrastajad. Võistluste juhend on leitav siit.

Registreerida saab võistlusele indrek@raespordikeskus.ee kuni 21. augustini 2019. Tere tulemast!

NB! Naiste turniir hakkab 09:00 ja meeste harrastajate turniir 13:00. Meeste eliitklassi turniir alustab orienteeruvalt 15:00! Täpsem ajakava ja alagrupid saadetakse osalejatele 22. augusti õhtul.

Ajakava:

1 Anna-Liisa Peetmaa Annika Loomus Annemar Neiland Merli Suu 9:00
2 Kädi Böckler Marta Nelis Evely Heliste Ragne Rahuoja 9:00
3 Keiu Kasch Silja Ostrov Olga Bõstrova Annika Loper 9:00
4 Anu Tsirel Kadri Leiten Marju Sillasoo Jaana Timofejev 9:25
5 Elina-Liis Rais Diana Hludneva Annely Laur Kaja Kibena 9:25
6 Matilde-Marie Loorits Kristi Raudlepp Lisandra Tatrik Mirjam Karoliine Kask 9:25
7 Evely Heliste Ragne Rahuoja Karmen Talur Age Õun 9:50
8 Triin Tibar Merilyn Jõearu Anna-Liisa Peetmaa Annika Loomus 9:50
9 Olga Bõstrova Annika Loper Merlin Paas Reet Alas 9:50
10 Marju Sillasoo Jaana Timofejev Dace Azace Marika Raiski 10:15
11 Annely Laur Kaja Kibena Cathy Saem Kairit Olenko 10:15
12 Alesja Svetovidova Irina Dobrjakova Lisandra Tatrik Mirjam Karoliine Kask 10:15
13 Kädi Böckler Marta Nelis Karmen Talur Age Õun 10:40
14 Keiu Kasch Silja Ostrov Reet Alas Merlin Paas 10:40
15 Triin Tibar Merilyn Jõearu Annemar Neiland Merli Suu 10:40
16 Anu Tsirel Kadri Leiten Dace Azace Marika Raiski 11:05
17 Elina-Liis Rais Diana Hludneva Cathy Saem Kairit Olenko 11:05
18 Matilde-Marie Loorits Kristi Raudlepp Alesja Svetovidova Irina Dobrjakova 11:05
19 N eliit poolfinaal 1 11:30
20 N eliit poolfinaal 2 11:30
21 N harrastajad poolfinaal 1 11:30
22 N harrastajad poolfinaal 2 12:00
23 N harrastajad 5.-6. koht 12:00
24 N eliit 3.-4. koht 12:00
25 N eliit finaal 12:30
26 N harrastajad 3.-4. koht 12:30
27 N harrastajad finaal 12:30
Mehed harrastajad 13:00
Silver Süld Sten Oimandi
Siim Kaarel Maasalu Egert Roodi
Rauno Esop Martin Kask
Madis Kabral Alexandr Sheleg
Margus Esnar Tanel Kahn
Algo Eskla Priit Pavelson
Robin Reichardt Markus Leming 13:30
Andrus Arbeiter Siimo Tänavots
Ralf Aros Romi Aros
Martin Sepp Mihkel Taabe
Timmo Türk Timmo Loormann
Marco Kaare Jaanus Õigemeel
Toomas Matsalu Indrek Leesi 14:00
Tanel Vaarmann Albert Strašnov
Kristjan Tammearu  Ivar Õispuu
Joosep Põldma Vallo Põldma
Pavel Kopossov Sergei Dudarev
Sander Kink Silver Tuisk
Kristo Fedoritš Kevin Helimets
Tarmo Luik Kaido Luik
  Mehed eliit va Rühka ja Saviauk
15:00