Oleme avatud E-R kl 6.30-22.00; L-P kl 9-21
Oleme avatud E-R 6:30-22:00 - L,P 9:00-21:00

 

Rae vald on neljandat aastat järjest Eesti kõige sportlikum omavalitsus

Fotol naiste 4×100 võidukas teatenelik: Edlin Lisbeth Laur, Miia Ott, Mia Heleen Herman ja Hege Lee Pielberg

10.-11. juulil toimusid Lõuna-Eesti maalilisel kuppelmaastikul Kääriku Spordikeskuses 46. korda Eesti omavalitsuste suvepäevad, kus selgitati kõige sportlikumad omavalitsused ja nende juhid. Selle aasta suvemängudel osales 53 omavalitsust.

Suurte valdade arvestuses võitis Rae vald lõppskooriga 397 punkti. Teisele kohale tuli Tartu ja kolmandale Türi vald.

Rae vald võitis kergejõustiku, trikitõukeratta, jalgrattakrossi, meeste võrkpalli, meeste ja naiste 3×3 korvpalli ja discgolfi. Teiseks tuldi orienteerumises, naiste võrkpallis jõuti viiendale kohale ja petankis mängiti end seitsmendaks.

„Pean tõdema, et hoolimata sellest, et Rae vald ei võitnud omavalitsuste suvepäevi esmakordselt, on mul ikka sama uhke ja ärev tunne, justkui juhtunuks see esimest korda. Müts maha kõikide sportlaste ees, kes hoolimata troopilisest kuumusest endast maksimumi andsid. Tänan Indrek Raigi, kes on Rae spordi eestvedaja olnud juba aastaid ja pole selle aja jooksul kordagi latti alla lasknud. Sain veelkord kinnitust, et sellel, et Rae vald on noorima elanikkonnaga vald (keskmine vanus 32 eluaastat), on tugev positiivne mõju – meie elanikud on noored, energilised, sportlikud ja tervislike eluviisidega. Võtan seda suurepärast tulemust kui preemiat vallavalitsuse tehtud tööle spordi valdkonnas.

Hiljuti avasime ainukese jalgpalli sisehalli Eestis väljaspool Tallinna, 2023. aastal valmib Jüris täismõõtmetes moodne multifunktsionaalne staadion ning Eesti suurim (16 väljakuga) sulgpallihall. Katsume lisaks sportlikele saavutustele olla alati sammuke ees ka teistes valdkondades, sportlased on meile sel teel suureks eeskujuks,“ kommenteeris vallavanem Madis Sarik.

Vaata suvemängude fotogaleriid SIIN

Vaata tulemusi SIIT

Oleme avatud E-R kl 6.30-22.00; L-P kl 9-21