Oleme avatud E-R 6:30-22:00 - L,P 8:00-22:00

 

Järveküla treeningud

Mis? Kellele? Kes? Kus? Millal? Info ja registreerimine
 TANTSUTREENN
       
Minu Tantsukool, lastele Elina Lill,
Berit Prukner
rühmatreeningute saal T 14.15-15.15
R 14.15-16.00
http://minutantsukool.ee/            info@minutantsukool.ee,                  5566 9252
Urban Style JJ-Street, lastele ja noortele Viiu Roosi rühmatreeningute saal T 16.00-17.00
N 16.00-17.00
http://jjstreet.ee/ viiu@jjstreet.ee
RÜHMATREENINGUD
Kõht-selg-tuhar
Body-Intervall/HIIT
Ringtreening
Step-pink
Marleen  Hiiekivi rühmatreeningute saal E 18.00-19.00
K 19.00-20.00
N 18.00-19.00
P 18.00-19.00
5590 9644, marleenhiiekivi@gmail.com
Jumping Eliise Eha rühmatreeningute saal T 19.00-20.00 5696 1516, eliise.eha@gmail.com
Zumba
Noorte Zumba
Ave Oras rühmatreeningute saal E, N 19.00-20.00
R 17.00-18.00
aveoras@gmail.com,
avetrennid.com
Ringtreening
BodyToning
Kerstin Liitmaa rühmatreeningute saal E, N 20.00-21.00
K 18.00-19.00
5554 2543,
kerstin.liitmaa@gmail.com
 Vesiaeroobika Eleri Heinnurm ujula T 20.00-21.00
P 19.00-20.00
56490971
eleri.heinnurm@gmail.com
Beebide võimlemine Solvi Kruus rühmatreeningute saal T 18.00-18.45
R 11.00-11.45
56486965
Solvi.kruus@gmail.com
UJUMISTRENN
Pesapuu Perekeskus,
beebid ja väikelapsed
Mariana Praakel lastebassein P 16.30-18.30 www.pesapuuperekeskus.ee
mariliis@pesapuuperekeskus.ee
527 0882 (Mariliis Lukk)
MTÜ Vesi ja Tervis, lastele Maiu Herzmann bassein T, N 17.45-19.45 5646 1462, maiu@estboat.ee
SK Fortuna, lastele, noortele Martin Siller bassein E – R http://skfortuna.ee/  5569 2569, info@skfortuna.ee
Orca Ujumisklubi: beebidele, lastele, noortele ja täiskasvanutele Kätlin Sepp, Keiti Kleitz, Eleri Etverk bassein, lastebassein E-R http://www.orca.ee/   509 0330, info@orca.ee
Maremark sukeldumisklubi, sportsukeldumine lastele  Sergei Kutnikov  bassein K, R, P http://www.maremark.ee/
507 7085
VÕITLUSKUNSTID
Karate Impact,
lastele, noortele
Sten Aru rühmatreeningute saal E 17.00-18.00
N 17.00-18.00
www.impact.ee
KERGEJÕUSTIK, ÜKE
UP Sport,
kergejõustik, ÜKE
lastele ja noortele
Urmas Põldre pallimängusaal
rühmatreeningute saal
 E-R http://www.upsport.ee ,
513 2072
Rae Huvialakooli Spordikool, lastele Helen Loik, Brett Nõmm pallimängusaal E-R huvikool.rae.ee/spordiosakond
PALLIMÄNGUD
Rae Huvialakooli Spordikool, lastele korvpall, võrkpall, ÜKE pallimängusaal E-R huvikool.rae.ee/spordiosakond
Harju Jalgpallikool  Karl Parts
(5660 0054)
pallimängusaal E, K 17.30-19.00
R 17.00-19.00
www.harjujk.ee
info@harjujk.ee
Sulgpall täiskasvanutele Sulgpalliklubi Fookus pallimängusaal K 19.00-20.30 5625 9634,
hedda@skfookus.ee