Oleme avatud E-R 6:30-22:00 - L,P 8:00-22:00

 

Järveküla treeningud

Mis? Kellele? Kes? Kus? Millal? Info ja registreerimine
 TANTSUTREENN
       
Minu Tantsukool, lastele Elina Lill,
Berit Prukner
 aeroobikasaal  T 14.30-15.30
N 15.00-16.00
http://minutantsukool.ee/            info@minutantsukool.ee,                  5566 9252
Urban Style JJ-Street, lastele ja noortele Viiu Roosi  aeroobikasaal T 16.30-17.30
N 16.00-17.00
http://jjstreet.ee/ viiu@jjstreet.ee
BEEBIDELE
Beebivõimlemine Solvi Kruus aeroobikasaal R 09.45-13.00 peetribeebiklubi@gmail.com
RÜHMATREENINGUD
Kõht-selg-tuhar
Ringtreening
Body-Intervall
Step-pink
Marleen  Hiiekivi aeroobikasaal E 18.00-19.00
K 19.00-20.00
K 20.00-21.00
P 18.00-19.00
5590 9644, marleenhiiekivi@gmail.com
Jumping Eliise Eha aeroobikasaal T 19.00-20.00
N 18.00-19.00
5696 1516, eliise.eha@gmail.com
Zumba Ave Oras aeroobikasaal E, N 19.00-20.00 aveoras@gmail.com, aveoras.zumba.com
STRONG by Zumba Ave Oras aeroobikasaal T 20.00-21.00
Pilates  Minna Pert aeroobikasaal T 18.00-19.00
P 19.00-20.00
www.kriipsujukuhuvikool.ee
5593 7738, piret@kriipsujukuhuvikool.ee
Ringtreening Kerstin Liitmaa aeroobikasaal E, K 07.00-08.00
E, N 20.00-21.00
5554 2543,
kerstin.liitmaa@gmail.com
Step Fatburn Kerstin Liitmaa aeroobikasaal K 18.00-19.00
UJUMISTRENN
MTÜ Vesi ja Tervis, lastele Maiu Herzmann bassein T, N 16.30-19.30 5646 1462, maiu@eva.ee
SK Fortuna, lastele, noortele Martin Siller bassein E – R http://skfortuna.ee/  5569 2569, info@skfortuna.ee
Orca Ujumisklubi, lastele, noortele ja täiskasvanutele Kätlin Sepp, Elve Didvig bassein, lastebassein E-R http://www.orca.ee/   528 4853, 

info@orca.ee

Maremark sukeldumisklubi, sportsukeldumine lastele  Sergei Kutnikov  bassein K, R, P 18.00-19.00 http://www.maremark.ee/
507 7085
VÕITLUSKUNSTID
Karate Impact,
lastele, noortele
Sten Aru aeroobikasaal T 15.30-16.30
N 17.00-18.00
www.impact.ee
KERGEJÕUSTIK, ÜKE
UP Sport,
kergejõustik, ÜKE
lastele ja noortele
Urmas Põldre pallimängusaal http://www.upsport.ee ,
513 2072
Rae Huvialakooli Spordikool, lastele Helen Loik, Brett Nõmm pallimängusaal E-R huvikool.rae.ee/spordiosakond
PALLIMÄNGUD
Spinnmaster,
laste lauatennis
Irina Akimkina
Raul Loomets
aeroobikasaal E, N 13.30-15.00 www.spinmaster.ee
514 2342, raul@loomets.eu
Rae Huvialakooli Spordikool, lastele korvpall, võrkpall, ÜKE pallimängusaal E-R huvikool.rae.ee/spordiosakond
Harju Jalgpallikool  Karl Parts
(5660 0054)
Sander Puntso
(53892330)
pallimängusaal E, K 17.30-19.00
R 17.00-19.00
P 11.00-14.00
www.harjujk.ee
info@harjujk.ee
Sulgpall lastele, täiskasvanutele Sulgpalliklubi Fookus pallimängusaal K 19.00-20.30 5625 9634,
hedda@skfookus.ee