Oleme avatud E-R 6:30-22:00 - L,P 8:00-22:00

 

Järveküla treeningud

Mis? Kellele? Kes? Kus? Millal? Info ja registreerimine
 TANTSUTREENN
       
Minu Tantsukool, lastele Elina Lill,
Berit Prukner
 aeroobikasaal T 14.15-15.15
R 14.15-15.15
http://minutantsukool.ee/            info@minutantsukool.ee,                  5566 9252
Urban Style JJ-Street, lastele ja noortele Viiu Roosi  aeroobikasaal T 16.00-17.00
N 16.00-17.00
http://jjstreet.ee/ viiu@jjstreet.ee
Laste Zumba Ave Oras aeroobikasaal K 15.00-16.00
aveoras@gmail.com, aveoras.zumba.com
BEEBIDELE
Beebivõimlemine Solvi Kruus aeroobikasaal R 10.30-13.30 peetribeebiklubi@gmail.com
Beebide ujutamine  Orca Ujumisklubi lastebassein L 09.30-11.30 http://www.orca.ee/  509 0330 , info@orca.ee
VESIAEROOBIKA
Aqua Zumba Ave Oras ujula P 19.00-19.50 aveoras@gmail.com, aveoras.zumba.com
RÜHMATREENINGUD
Kõht-selg-tuhar
Ringtreening
Body-Intervall
Step-pink
Marleen  Hiiekivi aeroobikasaal E 18.00-19.00
K 19.00-20.00
K 20.00-21.00
P 18.00-19.00
5590 9644, marleenhiiekivi@gmail.com
Jumping Eliise Eha aeroobikasaal T 19.00-20.00
R 19.00-20.00
5696 1516, eliise.eha@gmail.com
Zumba Ave Oras aeroobikasaal E, N 19.00-20.00 aveoras@gmail.com, aveoras.zumba.com
Ringtreening Kerstin Liitmaa aeroobikasaal E, K 07.00-08.00
E, N 20.00-21.00
5554 2543,
kerstin.liitmaa@gmail.com
Step Fatburn Kerstin Liitmaa aeroobikasaal K 18.00-19.00
KangooJumps Anzela Kago aeroobikasaal T, N 07.00-08.00
N 18.00-19.00
P 19.00-20.00
5330 5304, anzelakago@gmail.com
UJUMISTRENN
MTÜ Vesi ja Tervis, lastele Maiu Herzmann bassein T, N 17.45-19.45 5646 1462, maiu@eva.ee
SK Fortuna, lastele, noortele Martin Siller bassein E – R http://skfortuna.ee/  5569 2569, info@skfortuna.ee
Orca Ujumisklubi,  lastele, noortele ja täiskasvanutele Kätlin Sepp, Elve Didvig bassein, lastebassein E-R http://www.orca.ee/   509 0330, info@orca.ee
Maremark sukeldumisklubi, sportsukeldumine lastele  Sergei Kutnikov  bassein K, R, P http://www.maremark.ee/
507 7085
VÕITLUSKUNSTID
Karate Impact,
lastele, noortele
Sten Aru aeroobikasaal T 17.00-18.00
N 17.00-18.00
www.impact.ee
KERGEJÕUSTIK, ÜKE
UP Sport,
kergejõustik, ÜKE
lastele ja noortele
Urmas Põldre pallimängusaal
aeroobikasaal
 E-R http://www.upsport.ee ,
513 2072
Rae Huvialakooli Spordikool, lastele Helen Loik, Brett Nõmm pallimängusaal E-R huvikool.rae.ee/spordiosakond
PALLIMÄNGUD
Spinnmaster,
laste lauatennis
Irina Akimkina
Raul Loomets
aeroobikasaal E, N 13.30-14.30 www.spinmaster.ee
514 2342, raul@loomets.eu
Rae Huvialakooli Spordikool, lastele korvpall, võrkpall, ÜKE pallimängusaal E-R huvikool.rae.ee/spordiosakond
Harju Jalgpallikool  Karl Parts
(5660 0054)
Sander Puntso
(53892330)
pallimängusaal E, K 17.30-19.00
R 17.00-19.00
www.harjujk.ee
info@harjujk.ee
Sulgpall lastele, täiskasvanutele Sulgpalliklubi Fookus pallimängusaal K 19.00-20.30
Lastele
5625 9634,
hedda@skfookus.ee