Oleme avatud E-R 6:30-22:00 - L,P 8:00-22:00

 

Järveküla treeningud

Mis? Kellele? Kes? Kus? Millal? Info ja registreerimine
TANTSUTRENN        
Minu Tantsukool, lastele Elina Melanija Tannenberg,
Berit Prukner
 aeroobikasaal http://minutantsukool.ee/            info@minutantsukool.ee,                  55669252
Urban Style JJ-Street, lastele ja noortele Viiu Roosi  aeroobikasaal T 16.30-17.30
N 16.00-17.00
http://jjstreet.ee/ viiu@jjstreet.ee
Zumba, täiskasvanutele Ave Oras  aeroobikasaal E, N 19.00-20.00 http://aveoras.zumba.com/        5171216, aveoras@gmail.com
KEHA JA VAIM
Step-pink,
Body-Intervall/Ringtreening,
Kõht-selg-tuhar, täiskasvanutele
Marleen  Hiiekivi aeroobikasaal E 18.00-19.00
K 19.00-20.00
P 18.00-19.00
55909644, marleenhiiekivi@gmail.com
Pound Fitness Kristel Tammin aeroobikasaal K 18.00-19.00
kristel@poundfitness.ee
Jumping Eliise Eha aeroobikasaal T 19.00-20.00
N 18.00-19.00 (alates 24. august)
5696 1516, eliise.eha@gmail.com
STRONG by Zumba Ave Oras aeroobikasaal T 20.00-21.00 (alates 22. august) aveoras@gmail.com, aveoras.zumba.com
UJUMISTRENN
MTÜ Vesi ja Tervis, lastele Maiu Herzmann bassein T, N 17.30-19.30 56461462, maiu@eva.ee
SK Fortuna, lastele, noortele Martin Siller bassein E – R http://skfortuna.ee/  55692569, info@skfortuna.ee
Orca Ujumisklubi, lastele, noortele ja täiskasvanutele Kätlin Sepp, Elve Didvig bassein, lastebassein E-R http://www.orca.ee/   5284853, 

info@orca.ee

Maremark sukeldumisklubi, sportsukeldumine lastele  Sergei Kutnikov  bassein K, R, P 18.00-19.00 http://www.maremark.ee/, 5077085
VÕITLUSKUNSTID
Karate, koolinoortele Sten Aru aeroobikasaal T 15.30-16.30
N 17.00-18.00
www.impact.ee
KERGEJÕUSTIK, ÜKE
UpSport, lastele ja noortele Urmas Põldre pallimängusaal K  15.00-16.00
N, R 13.25-14.15
http://www.upsport.ee , 5132072
Rae Huvialakooli Spordikool, lastele Helen Loik, Brett Nõmm pallimängusaal E-R huvikool.rae.ee/spordiosakond
PALLIMÄNGUD
Laste lauatennis Irina Akimkina
Raul Loomets
aeroobikasaal E 16.00-17:00
N 14.00-15.00
www.spinmaster.ee
raul@loomets.eu, 5142342
Rae Huvialakooli Spordikool, lastele korvpall, võrkpall, ÜKE pallimängusaal E-R huvikool.rae.ee/spordiosakond
Käsipalliklubi HC Tallinn pallimängusaal E, K, P 17.30-19.30 www.hctallinn.ee
info@hctallinn.ee
Tallinna Kalevi Jalgpallikool Rait Voitka pallimängusaal N 17.30-19.00
P 14.00-16.00
www.jkkalev.ee
56509406, rait@jkkalev.ee
Harju Jalgpallikool  Karl Parts (56600054)

Sander Puntso (53892330)

pallimängusaal E, K  17.30-19.30
R 16.00-17.30
P 11.00-14.00
www.harjujk.ee
info@harjujk.ee