Oleme avatud E-R 6:30-22:00 - L,P 8:00-22:00

 

Järveküla treeningud

Mis? Kellele? Kes? Kus? Millal? Info ja registreerimine
 TANTSUTREENN
       
Minu Tantsukool, lastele Katariina Remmelgas rühmatreeningute saal T, R 15.00-16.00 http://minutantsukool.ee/            info@minutantsukool.ee,                  5566 9252
JJ-Street tänavatantsu treeningud lastele Tauri Vosman rühmatreeningute saal T 16.00-17.00
N 16.00-17.00
http://jjstreet.ee/ tauri@jjstreet.ee
Danceda Studio, Dance Fusion (Cheer, Akro, HulaHoop Dance, Vabatants) Elina Loit rühmatreeningute saal T, N 17.00-18.00 dancedastudio@gmail.com
www.danceda.ee
LifeDance Stuudio, lastele Liis Toomsalu rühmatreeningute saal Alates 01.10.2021
E 17.00-18.00
R 18.00-19.00
liis@lifedance.ee
RÜHMATREENINGUD
(täiskasvanutele)
Kõht-selg-tuhar
Body-Intervall/HIIT
Ringtreening
Step-pink
Marleen  Hiiekivi rühmatreeningute saal E 18.00-19.00
K 19.00-20.00
N 18.00-19.00
P 18.00-19.00
5590 9644, marleenhiiekivi@gmail.com
Jumping Eliise Eha rühmatreeningute saal T 18.30-19.30
P 17.00-18.00
5696 1516

eliise.eha@gmail.com

Ringtreening Kerstin Liitmaa rühmatreeningute saal T, N 19.30-20.30 5554 2543,
kerstin.liitmaa@gmail.com
Vesiaeroobika Eleri Heinnurm ujula P 19.00-20.00 5649 0971
eleri.heinnurm@gmail.com
UJUMISTRENN
Pesapuu Perekeskus,
beebide ja väikelaste ujumine
Mariana Praakel lastebassein P 16.30-18.30 www.pesapuuperekeskus.ee
mariliis@pesapuuperekeskus.ee
527 0882 (Mariliis Lukk)
Lapsulii, beebide ja väikelaste ujumine Solvi Kruus lastebassein N 18.00-19.00 5648 6965
solvi.kruus@gmail.com
MTÜ Vesi ja Tervis, lastele Maiu Herzmann bassein, lastebassein T, N 17.45-19.45
P 10.30-11.30
5646 1462, maiu@estboat.ee
SK Fortuna, lastele ja noortele Martin Siller bassein E – R http://skfortuna.ee/  5569 2569, info@skfortuna.ee
Orca Ujumisklubi- beebidele, lastele, noortele ja täiskasvanutele Kätlin Sepp, Keiti Kleitz, Eleri Etverk bassein, lastebassein E-R http://www.orca.ee/   509 0330, info@orca.ee
Dive Time Sukeldumisklubi MTÜ, sportsukeldumine lastele  bassein K, R, P http://www.maremark.ee/
507 7085
VÕITLUSKUNSTID
Karate Impact,
lastele, noortele
rühmatreeningute saal K 17.00-18.00
R 17.00-18.00
www.impact.ee
KERGEJÕUSTIK, ÜKE
UP Sport,
kergejõustik, ÜKE
lastele ja noortele
Urmas Põldre pallimängusaal
rühmatreeningute saal
 E-R http://www.upsport.ee ,
513 2072
Rae Huvialakooli Spordikool, lastele Helen Loik, Brett Nõmm pallimängusaal E-R huvikool.rae.ee/spordiosakond
PALLIMÄNGUD
Rae Huvialakooli Spordikool, lastele korvpall, võrkpall, ÜKE pallimängusaal E-R huvikool.rae.ee/spordiosakond
Harju Jalgpallikool pallimängusaal E,R www.harjujk.ee
info@harjujk.ee
Spinmaster, lauatennis lastele Iryna Akimkina-Loomets rühmatreeningute saal P 16.00-17.00 www.spinmaster.ee
info@spinmaster.ee
Sulgpall täiskasvanutele Sulgpalliklubi Fookus pallimängusaal K 19.00-20.30 5596888,
info@skfookus.ee
Jödö MTÜ, saalihoki lastele Anders Wallenberg pallimängusaal L12.00-13.00 info@jodo.ee
www.jodo.ee