Oleme avatud E-R 6:30-22:00 - L,P 8:00-22:00

Team Rae vald

Mis on Team Rae vald?

Rae vald on alates 2016 aasta suvest Eesti sportlikem vald. Team Rae vald on lühidalt projekt, millega viiakse kokku omavahel kogukonna spordiarengust huvitatud kohalikud ettevõtted ja meie valla parimad sportlased. Projekti raames saavad tänu meie toetajatele Rae valla sportlased selga ilusa väljanägemisega ühtse võistlusvormi. Asja mõte pole mitte ainult saada ettevõtetelt toetust, vaid tutvustada väljapoole valda ja ka meie valla elanikele endile ettevõtteid, kellele spordi toetamine on südamelähedane ning kes moodustavad ühtse meeskonna esindades Rae valda.

Eesmärgid

  • Silmapaistvus valla elanike seas.
  • Motivatsioon valla parimatele sportlastele kanda häid, funktsionaalseid ja ilusaid spordiriideid.
  • Tuua teiste seast esile ja tutvustada valla spordielu toetavaid ettevõtteid.
  • Viia sõnum enda kohalikust omavalitsusest väljapoole. Näidata, et meie valla taga pole mitte ainult tublid spordimehed, vaid ka suur hulk nende käekäigu üle heameelt tundvaid vastutustundelisi ettevõtteid ja näidata, et Rae vallas on sport au sees.
  • Pakkuda kohalikele ettevõtetele väljundit astuda samm kogukonna heaks.
  • Viia kõik Rae valda esindavad sportlased olenemata spordialast ühtse väljanägemise alla. Siia kuuluvad ka kõik pea 1000 Rae valla spordilast, kes käivad ka kuskil võistlemas ja oma koduvalda tutvustamas.

Valla panus

Team Rae vald projekti ei panusta mitte üksnes kohalikud ettevõtted, vaid ka Rae vald. Praeguse seisuga on vald muretsenud omalt poolt kaheksasuurt toetajate logodega rannalippu ja 5×5 meetrit täispuhutava telgi ja stardikaared, mida võivad tasuta oma vajadusteks kasutada ka kõik projekti panustanud ettevõtted oma üritustel. Plaanis on jätkata nimekirja mitmekordselt kasutatavate stardinumbrite tegemisesega.

Kuidas tuua uus ettevõte projekti toetajaks ja mida ettevõte sellest saab?

Projekti toetajateks oodatakse kõiki Rae vallas registreeritud või tegutsevaid ettevõtteid, kes soovivad ennast tutvustada läbi spordi ja sportlike elanike. Selleks tuleb võtta ühendust indrek@raespordikeskus.ee.

Sõltuvalt toetuse suurusest saab ettevõte eelkõige väljapaistvuse spordirõivastel. Tere tulemast Eesti sportlikuma valla toetajate perre!