Oleme avatud E-R 6:30-22:00 - L,P 8:00-22:00

 

Jüri treeningud

Mis? Kellele? Kes? Kus? Millal? Info ja registreerimine
TANTSUTRENN
Minu Tantsukool, lastele Elina Lill aeroobikasaal  T 14.50-15.50
R 14.30-15.30
http://minutantsukool.ee/
elina@minutantsukool.ee
Urban Style JJ-Street, lastele ja noortele Eva Vihtol aeroobikasaal E 15.30-16.30
K 15.30-16.30
http://jjstreet.ee/ eva@jjstreet.ee
Cheerleaders & Show, noortele Reane Evert kardiosaal E, K 16.30-17.30 521 1307, www.danceact.ee
Bailatino,
lastele ja täiskasvanutele
DanceAct Tantsustuudio aeroobikasaal E, K, R, P 5567 9333, www.danceact.ee
Võistlustants Dance Team Royal aeroobikasaal
pallimängusaal
R 18.30-20.00 5566 6038, eve.aunver@mail.ee
VESIAEROOBIKA
Vesiaeroobika, täiskasvanutele Eliise Eha  bassein E, N 20.00-20.50 5696 1516, eliise.eha@gmail.com
UJUMISTRENN
Laste tervisestuudio, beebide ujutamine Margit Juudas lastebassein E 16.00-17.00 507 9260, margitjuu@hot.ee
Keila Swimclub, lastele Britta Westholm bassein E-R http://www.seiujumiskool.ee
55596663, brittawest@hotmail.com
MTÜ Vesi ja Tervis, lastele Maiu Herzmann bassein E, K 56461462, maiu@eva.ee
SK Fortuna, (väike)lastele, noortele, täiskasvanutele Vladimir Kunitson bassein, lastebassein E-L http://skfortuna.ee/
55692569, info@skfortuna.ee
RÜHMATRENN
Piruett, lastele Larissa Gontšarenko kergejõustiku-saal, budosaal,
aeroobikasaal
T, K, N, R http://www.piruett.ee/
piruett@piruett.ee
Rae Huvialakooli Spordikool, lastele korvpall, võrkpall, kergejõustik, ÜKE, lauatennis, male Jüri, Lagedi, Vaida ja Peetri,
Järveküla
E-L huvikool.rae.ee/spordiosakond
Spordiklubi Raesport, lastele Pallimängud, kergejõustik pallihall, pallimängusaal, kergejõustikusaal E,K 16.00-20.30 yllemaa@gmail.com
Body-Intervall
Step-pink
Ringtreening
Kõht-selg-tuhar
Marleen  Hiiekivi  aeroobikasaal E 20.30-21.30
T 19.30-20.30
T 20.30-21.30
N 20.30-21.30
 5590 9644, marleenhiiekivi@gmail.com
Nike Training Kristi Pedaru aeroobikasaal N 18.45-19.30 kristi.pedaru@gmail.com
Naiste Lihastreening Kristi Pedaru kardiosaal E 19.00-20.00 kristi.pedaru@gmail.com
Vinyasa Flow jooga Kristi Pedaru  aeroobikasaal N 19.30-20.30 kristi.pedaru@gmail.com
Lihastreening Martin Luhari aeroobikasaal P 18.00-19.00 martin.luhari@gmail.com
SPINNING
Easy/intervall Raimo Rotberg kardiosaal E, K 17.30-18.30

5375 1700, harjumaarsk@gmail.com
Siserattatreening
alustab  jaanuar 2019
Rae Rattaklubi kardiosaal T 19.15-20.15 ringtreening
N 18.30-19.30
P 10.00-12.00
raerattaklubi.ee
VÕITLUSKUNSTID
Judoklubi MIKATA, laste ja noorte trennid Krister Parbo budosaal E, T, K, N www.mikata.ee
56484950, krister@parbo.ee
Taekwon-do, noortele Deniss Presnetsov budosaal E,K,R tkd.ee
taekwondo@taekwondo.ee
Taipoks, noortele ja täiskasvanutele Leonardo Pihlakas budosaal T, N 20.00-21.30
P 18.00-19.30
leonardop@hot.ee
PALLIMÄNGUD
Rae Huvialakooli Spordiosakond, lapsed Jalgpall, korvpall, võrkpall, lauatennis Pallimängusaal, pallihall, kergejõustikusaal  E-P  huvikool.rae.ee/spordiosakond
Harju Jalgpall, lapsed saalid ja staadion  E-P www.harjujk.ee
info@harjujk.ee
Tallinna Kalev Jalgpallikool, lapsed saalid ja staadion  E-P www.jkkalev.ee
5558 3923, ander@jkkalev.ee
Võrkpall, naistele Kaili Nurmsalu pallimängusaal P 19.00-20.30 kaili.kallo@gmail.com
 Sulgpallitreening  Sulgpalliklubi Fookus  pallihall T , N, P 19.00-20.30
R 17.30-19.00
Lastele
5625 9634,
hedda@skfookus.ee
VIBUTREENING
Vibuklubi Sagittarius,
vibutrenn lastele ja noortele,
Anu Uusmaa lasketiir  E, N 17.30-19.30
P 13.00-14.30
http://www.sagittarius.ee/
507 7218, anu@anu.ee
PERSONAALTREENING
Personaaltreening Kristi Pedaru Jõusaal
(kevadest sügiseni ka õues)
etteregistreerimisega kristi.pedaru@gmail.com
Toitumisnõustamine
– kaalulangetajale
– tervisesportlasele
Kristi Pedaru etteregistreerimisega kristi.pedaru@gmail.com
MASSAAŽ
Klassikaline massaaž
Spordimassaaž
Tai massaaž
Tselluliidimassaaž
Meemassaaž
Lastemassaaž
Lomi Lomi e. Hawaii massaaž
Kristi Pedaru massažikabinet etteregistreerimisega kristi.pedaru@gmail.com