Oleme avatud E-R 6:30-22:00 - L,P 8:00-22:00

 

Jüri treeningud

Mis? Kellele? Kes? Kus? Millal? Info ja registreerimine
TANTSUTREENING
Minu Tantsukool, lastele Gerli Laugen rühmatreeningute saal  T 14.50-15.50
R 14.30-15.30
http://minutantsukool.ee/
elina@minutantsukool.ee
Urban Style JJ-Street, lastele ja noortele rühmatreeningute saal http://jjstreet.ee/ eva@jjstreet.ee
Cheerleaders & Show, noortele Rachel Sermat stuudio 521 1307, www.danceact.ee
Bailatino,
lastele ja täiskasvanutele
DanceAct Tantsustuudio rühmatreeningute saal E, K, R, P 5567 9333, www.danceact.ee
Prolevel Dance Club,
peotants lastele
 Roland Zamfir  rühmatreeningute saal  prolevel.danceclub@gmail.com
VESIAEROOBIKA
Vesiaeroobika, täiskasvanutele Eliise Eha  bassein E, N 20.00-20.50 5696 1516,  eliise.eha@gmail.com  EI TOIMU detsember 2020 
UJUMISTREENING
Laste tervisestuudio, beebide ujutamine Margit Juudas lastebassein E 16.00-17.00 507 9260, margitjuu@hot.ee
Keila Swimclub,
lastele
Britta Westholm bassein E-R http://www.seiujumiskool.ee
55596663, brittawest@hotmail.com
SK Fortuna, (väike)lastele, noortele, täiskasvanutele Vladimir Kunitson bassein, lastebassein E-L http://skfortuna.ee/
55692569, info@skfortuna.ee
LASTE TREENINGUD
Piruett, lastele kergejõustikusaal, budosaal, T, K, N, R http://www.piruett.ee/
piruett@piruett.ee
Rae Huvialakooli Spordikool, lastele korvpall, võrkpall, kergejõustik, ÜKE, lauatennis, male pallimängusaal,
kergejõustikusaal,
võimla
E-P huvikool.rae.ee/spordiosakond
Spordiklubi Raesport, lastele Pallimängud, kergejõustik pallihall, võimla, kergejõustikusaal  E, K, 17.00-20.30
R 16.30-18.00
yllemaa@gmail.com
TÄISKASVANUTE RÜHMATREENINGUD
Body-Intervall/ HIIT
Step-pink
Ringtreening
Kõht-selg-tuhar
Marleen  Hiiekivi rühmatreeningute saal E 20.30-21.30
T 19.30-20.30
T 20.30-21.30
N 20.00-21.00
 5590 9644, marleenhiiekivi@gmail.com
Ringtreening, noored ja täiskasvanud Kerstin Liitmaa rühmatreeningute saal T 18.30-19.30
N 18.00-19.00
5554 2543,
kerstin.liitmaa@gmail.com
Pump it kangitreening Katlyn Sõber stuudio
rühmatreeningute saal
E 19.00-20.00
N 19.00-20.00
5232 480,
katlyn.sober@gmail.com
VÕITLUSKUNSTID
Judoklubi MIKATA, laste ja noorte trennid Krister Parbo budosaal E, T, K, N,R www.mikata.ee
56484950, krister@parbo.ee
Taekwon-do, noortele Deniss Presnetsov budosaal E,K,R tkd.ee
taekwondo@taekwondo.ee
PALLIMÄNGUD
Rae Huvialakooli Spordiosakond, lapsed Jalgpall, korvpall, võrkpall, lauatennis võimla, pallihall, kergejõustikusaal  E-P  huvikool.rae.ee/spordiosakond
Harju Jalgpallikool, lapsed jalgpalliväljak  E-R www.harjujk.ee
info@harjujk.ee
Tallinna Kalev Jalgpallikool, lapsed jalgpalliväljak  E-R www.jkkalev.ee
5558 3923, ander@jkkalev.ee
Sulgpallitreening, täiskasvanud ja lapsed  Sulgpalliklubi Fookus  pallihall 5625 9634,
hedda@skfookus.ee
JOOGA
PERSONAALTREENING
Personaaltreening Kristi Pedaru Jõusaal
(kevadest sügiseni ka õues)
etteregistreerimisega kristi.pedaru@gmail.com
Toitumisnõustamine
– kaalulangetajale
– tervisesportlasele
Kristi Pedaru etteregistreerimisega kristi.pedaru@gmail.com
MASSAAŽ
Klassikaline massaaž
Spordimassaaž
Tai massaaž
Tselluliidimassaaž
Meemassaaž
Lastemassaaž
Lomi Lomi e. Hawaii massaaž
Kristi Pedaru massažikabinet etteregistreerimisega kristi.pedaru@gmail.com
Nõelravi Merike Siem massažikabinet etteregistreerimisega merike.siem@gmail.com
5591 7840