Oleme avatud E-R 6:30-22:00 - L,P 8:00-22:00

 

Jüri treeningud

Mis? Kellele? Kes? Kus? Millal? Info ja registreerimine
TANTSUTRENN
Minu Tantsukool, lastele Elina Lill aeroobikasaal  R 14.30-15.30 http://minutantsukool.ee/
elina@minutantsukool.ee
Urban Style JJ-Street, lastele ja noortele Eva Vihtol aeroobikasaal E 15.30-16.30
K 16.00-17.00
http://jjstreet.ee/ eva@jjstreet.ee
Cheerleaders & Show, noortele Reane Evert kardiosaal E, K 16.30-17.30 521 1307, www.danceact.ee
Bailatino,
lastele ja täiskasvanutele
DanceAct Tantsustuudio aeroobikasaal E, K, R, P 5567 9333, www.danceact.ee
Võistlustants Dance Team Royal aeroobikasaal
pallimängusaal
E 14.30-15.30
R 18.30-20.00
5566 6038, eve.aunver@mail.ee
Zumba, täiskasvanutele Hedi Kuhlap kardiosaal
aeroobikasaal
K 18.45-19.45
R 18.30-19.30
53315702,
hedi.kuhlap@outlook.com
KEHA JA VAIM
Pilates + Barre, täiskasvanutele Kristi Pedaru kardiosaal E 18.45-19.45 kristi.pedaru@gmail.com
Vinyasa Flow jooga, täiskasvanutele Kristi Pedaru  aeroobikasaal N 19.30-20.30 kristi.pedaru@gmail.com
VESIAEROOBIKA
Vesiaeroobika, täiskasvanutele Eliise Eha  bassein E, N 20.00-20.50 5696 1516, eliise.eha@gmail.com
UJUMISTRENN
Laste tervisestuudio, beebide ujutamine Margit Juudas lastebassein E 16.00-17.00 507 9260
Keila Swimclub, lastele Britta Westholm bassein E-R http://www.seiujumiskool.ee
55596663, brittawest@hotmail.com
MTÜ Vesi ja Tervis, lastele Maiu Herzmann bassein E, K 56461462, maiu@eva.ee
SK Fortuna, (väike)lastele, noortele, täiskasvanutele Vladimir Kunitson bassein, lastebassein E-L http://skfortuna.ee/

55692569, info@skfortuna.ee

RÜHMATRENN
Piruett, lastele Larissa Gontšarenko kergejõustiku-saal, budosaal,
aeroobikasaal
T, K, N, R http://www.piruett.ee/
piruett@piruett.ee
Rae Huvialakooli Spordikool, lastele korvpall, võrkpall, kergejõustik, ÜKE, lauatennis, male Jüri, Lagedi, Vaida ja Peetri E-R huvikool.rae.ee/spordiosakond
Spordiklubi Raesport, lastele Pallimängud, kergejõustik pallihall, pallimängusaal, kergejõustikusaal E,K 16.00-20.30 yllemaa@gmail.com
Kangitreening PumpFit, meestele ja naistele kardiosaal T 20.30-21.30
N 20.00-21.00
5823 0064, ele.metsalu@hotmail.com
Body-Intervall
Step-pink
Ringtreening
Kõht-selg-tuhar
Marleen  Hiiekivi  aeroobikasaal E 20.30-21.30
T 19.30-20.30
T 20.30-21.30
N 20.30-21.30
 5590 9644, marleenhiiekivi@gmail.com
Nike Training Kristi Pedaru aeroobikasaal
kardiosaal
N 18.30-19.30
E 19.45-20.30
kristi.pedaru@gmail.com
Ringtreening Kristi Pedaru kergejõustikusaal T 19.30-20.30 kristi.pedaru@gmail.com
Lihastreening Laura Vitsut aeroobikasaal T 18.30-19.30
N 17.30-18.30
5393 8274,
laura.vitsut@gmail.com
Ringtreening Kerstin Liitmaa aeroobikasaal T, N 07.00-08.00 5554 2543,
kerstin.liitmaa@gmail.com
Ringtreening noortele
(9-12 klass)
Kerstin Liitmaa aeroobikasaal T, N 15.00-16.00 5554 2543,
kerstin.liitmaa@gmail.com
SPINNING
Cycle60 Kristi Pedaru kardiosaal P 16.00-17.30 kristi.pedaru@gmail.com
Easy/intervall Raimo Rotberg kardiosaal E, K 17.30-18.30 5375 1700, harjumaarsk@gmail.com
Siserattatreening Rae Rattaklubi kardiosaal T 19.15-20.15
N 18.45-19.45
P 10.00-12.00
raerattaklubi.ee
VÕITLUSKUNSTID
Judoklubi MIKATA, laste ja noorte trennid Krister Parbo budosaal E, T, K, N www.mikata.ee
56484950, krister@parbo.ee
Taekwon-do, noortele Deniss Presnetsov budosaal E,K,R tkd.ee

taekwondo@taekwondo.ee

Taipoks, noortele ja täiskasvanutele Leonardo Pihlakas budosaal T, N 20.00-21.30
P 18.00-19.30
leonardop@hot.ee
PALLIMÄNGUD
Rae Huvialakooli Spordiosakond, lapsed Jalgpall, korvpall, võrkpall, lauatennis Pallimängusaal, pallihall, kergejõustikusaal  E-P  huvikool.rae.ee/spordiosakond
Harju Jalgpall, lapsed saalid ja staadion www.harjujk.ee
info@harjujk.ee
Tallinna Kalev Jalgpallikool, lapsed saalid ja staadion www.jkkalev.ee
5558 3923, ander@jkkalev.ee
Võrkpall, naistele Kaili Nurmsalu pallimängusaal P 19.00-20.30 kaili.kallo@gmail.com
 Sulgpallitreening  Sulgpalliklubi Fookus  pallihall T , N, P 19.00-20.30 5625 9634,
hedda@skfookus.ee
VIBUTREENING
Vibuklubi Sagittarius,
vibutrenn lastele ja noortele,
Anu Uusmaa lasketiir  E, N 17.30-19.30 http://www.sagittarius.ee/
507 7218, anu@anu.ee
PERSONAALTREENING
Personaaltreening Kristi Pedaru Jõusaal
(kevadest sügiseni ka õues)
etteregistreerimisega kristi.pedaru@gmail.com
Toitumisnõustamine
– kaalulangetajale
– tervisesportlasele
Kristi Pedaru etteregistreerimisega kristi.pedaru@gmail.com
MASSAAŽ
Klassikaline massaaž
Spordimassaaž
Tai massaaž
Tselluliidimassaaž
Meemassaaž
Lastemassaaž
Lomi Lomi e. Hawaii massaaž
Kristi Pedaru massažikabinet etteregistreerimisega kristi.pedaru@gmail.com