Oleme avatud E-R 6:30-22:00 - L,P 8:00-22:00

 

Jüri treeningud

Mis? Kellele? Kes? Kus? Millal? Info ja registreerimine
TANTSUTRENN
Minu Tantsukool, lastele Elina Lill aeroobikasaal, Jüri Gümnaasium  E 14.30-15.30 (alates septembrist) http://minutantsukool.ee/

elina@minutantsukool.ee

Urban Style JJ-Street, lastele ja noortele Eva Vihtol aeroobikasaal E, K http://jjstreet.ee/

eva@jjstreet.ee

Cheerleaders & Show, noortele Reane Evert kardiosaal E, K 19.00-20.00 5211307, www.danceact.ee
Bailatino, lastele ja naistele DanceAct Tantsustuudio aeroobika- ja kardiosaal E, K, R, P 55679333, www.danceact.ee
Võistlustants Dance Team Royal pallimängusaal R 18.30-20.00 55666038, eve.aunver@mail.ee
KEHA JA VAIM
Pilates, täiskasvanutele Kristi Pedaru aeroobikasaal E, N 18.30-19.30 kristi.pedaru@gmail.com
Vinyasa Flow jooga, täiskasvanutele Kristi Pedaru  aeroobikasaal E, N 19.30-20.30 kristi.pedaru@gmail.com
VESIAEROOBIKA
Vesiaeroobika, täiskasvanutele Eliise Eha  bassein E, N 20.00-20.50 5696 1516, eliise.eha@gmail.com
UJUMISTRENN
Laste tervisestuudio, beebide ujutamine Margit Juudas lastebassein E 16.00-17.00 5079260
Keila Swimclub, lastele Britta Westholm bassein E-R http://www.seiujumiskool.ee/

55596663, brittawest@hotmail.com

MTÜ Vesi ja Tervis, lastele Maiu Herzmann bassein E-N 56461462, maiu@eva.ee
SK Fortuna, (väike)lastele, noortele, täiskasvanutele Vladimir Kunitson bassein, lastebassein E-L http://skfortuna.ee/

55692569, info@skfortuna.ee

RÜHMATRENN
Piruett, lastele Larissa Gontšarenko kergejõustiku-saal, budosaal T, K, R http://www.piruett.ee/

piruett@piruett.ee

Rae Huvialakooli Spordikool, lastele korvpall, võrkpall, kergejõustik, ÜKE, lauatennis, male Jüri, Lagedi, Vaida ja Peetri E-R huvikool.rae.ee/spordiosakond
Spordiklubi Raesport, lastele Pallimängud, kergejõustik pallihall, pallimängusaal, kergejõustikusaal E-R yllemaa@gmail.com
CFC Spordiklubi Rattakool, suusakool kardiosaal ja terviserada E, R http://cfc.ee/
Kangitreening PumpFit, meestele ja naistele Ele Metsalu kardiosaal T 20.30-21.30

N 19.30-20.30

58230064, ele.metsalu@hotmail.com
Body-Intervall Marleen  Hiiekivi  aeroobikasaal E 20.30-21.30
Step-pink Marleen  Hiiekivi aeroobikasaal T 19.30-20.30,

N 20.30-21.30

55909644, marleenhiiekivi@gmail.com
 Ringtreening Marleen  Hiiekivi aeroobikasaal T 20.30-21.30  
ABSekspress (kõht-selg-tuhar) Kristi Pedaru kardiosaal P 17.00-17.30 kristi.pedaru@gmail.com
Ringtreening Kristi Pedaru kergejõustikusaal T 19.30-20.30 kristi.pedaru@gmail.com
Lihastreening Piret Käen kergejõustikusaal E 18.30-19.30  56485669, piret.kaen@gmail.com
Naiste võimlemine Ülle Uuemaa aeroobika- ja kardiosaal E, N 16.30-17.30 53408339
Lihastreening Laura Vitsut aeroobikasaal T 18.00-19.00 539 3827,
laura.vitsut@gmail.com
SPINNING
Cycle60 Kristi Pedaru kardiosaal P 16.00-17.00 kristi.pedaru@gmail.com
EasySpinn Raimo Rotberg kardiosaal E, K 17.45-18.45 53751700, harjumaarsk@gmail.com
Spinn60, Kangitrenn, Spinn120 Rae Spinn kardiosaal T 19.15-20.15

N 18.30-19.30

P 10.00-12.00

raerattaklubi.ee
VÕITLUSKUNSTID
Judoklubi MIKATA, laste ja noorte trennid Krister Parbo budosaal www.mikata.ee http://mikata.ee/mikata_judokool/

56484950, krister@parbo.ee

Taekwon-do, noortele Deniss Presnetsov budosaal, aeroobikasaal E-R tkd.ee

Taekwondo@taekwondo.ee

Taipoks, noortele ja täiskasvanutele Leonardo Pihlakas budosaal T, N 20.00-21.30

P 18.00-19.30

leonardop@hot.ee
Karate
Harri Nõulik
 kergejõustikusaal K 19.00-20.30 http://www.heitai.hiidlane.ee/

5051789, harri.noulik@gmail.com

PALLIMÄNGUD
Jalgpall, korvpall, võrkpall, lauatennis, Rae Huvialakooli Spordiosakond, lapsed Jüri, Peetri, Lagedi, Vaida ja Järveküla  huvikool.rae.ee/spordiosakond
Harju Jalgpall, lapsed saalid ja staadion www.harjujk.ee info@harjujk.ee
Tallinna Kalev Jalgpallikool, lapsed saalid ja staadion www.jkkalev.ee 55583923, ander@jkkalev.ee
Võrkpall, naistele Kaili Nurmsalu pallimängusaal P 19.00-20.30 kaili.kallo@gmail.com
 Sulgpallitreening  Hedda-Maret Eenmaa  pallihall T 19.00-20.30 (algajad)

P 11.00-12.30 (algajad I)

P 12.30-14.00 (algajad II)

56259634, eenmaa.hedda@gmail.com
VIBUTREENING
Vibutrenn lastele ja noortele, Vibuklubi Sagittarius Anu Uusmaa lasketiir  E, K 17.30-19.30 http://www.sagittarius.ee/

5077218, anu@anu.ee

PERSONAALTREENING
Personaaltreening Kristi Pedaru Jõusaal
(kevadest sügiseni ka õues)
etteregistreerimisega kristi.pedaru@gmail.com
Toitumisnõustamine
– kaalulangetajale
– tervisesportlasele
Kristi Pedaru etteregistreerimisega kristi.pedaru@gmail.com
MASSAŽ
Klassikaline massaž
Spordimassaž
Tai massaž
Tselluliidimassaž
Meemassaž
Lastemassaž
Lomi Lomi e. Hawaii massaž
Kristi Pedaru massažikabinet etteregistreerimisega kristi.pedaru@gmail.com