Oleme avatud E-R kl 6.30-22.00; L-P kl 9-21
Oleme avatud E-R 6:30-22:00 - L,P 9:00-21:00

Team Rae vald

Mis on Team Rae vald?

Rae vald on alates 2016 aasta suvest olnud Eesti üks sportlikem vald. Team Rae vald on projekt, millega viiakse omavahel kokku kogukonna spordiarengust huvitatud kohalikud ettevõtted ja meie valla parimad sportlased. Projekti raames saavad, tänu meie innustajatele, Rae valla sportlased selga ilusa väljanägemisega ühtse võistlusvormi, millega esindada meie sportlaskonda ka väljaspool valda. 

Eesmärgid

  • Silmapaistvus valla elanike seas.
  • Motivatsioon valla parimatele sportlastele kanda häid, funktsionaalseid ja ilusaid spordiriideid.
  • Tuua teiste seast esile ja tutvustada valla spordielu innustavaid ettevõtteid.
  • Viia sõnum meist kui sportlikust vallast kohalikust omavalitsusest väljapoole. Näidata, et meie valla taga pole mitte ainult tublid spordimehed, vaid ka suur hulk nende käekäigu üle heameelt tundvaid vastutustundelisi ettevõtteid. Näidata, et Rae vallas on sport au sees.
  • Pakkuda kohalikele ettevõtetele väljundit astuda samm kogukonna heaks.
  • Viia kõik Rae valda esindavad sportlased, olenemata spordialast, ühtse vormi alla, tugevdades meie valla sportlaste ühtekuuluvustunnet nii valla sise- kui välisüritustel ja toetades seeläbi kuvandit Rae vallast kui sportlikust vallast.

Kuidas saada Rae valla spordielu innustajaks? 

Innustajateks on oodatud kõik Rae vallas registreeritud või tegutsevad ettevõtted, kellele lähevad korda Rae valla spordielu ja kõik, kes sellesse panustavad. 

Tere tulemast Eesti ühe sportlikema valla spordiinnustajate perre!

Oleme avatud E-R kl 6.30-22.00; L-P kl 9-21