Oleme avatud E-R kl 6.30-22.00; L-P kl 9-21
Oleme avatud E-R 6:30-22:00 - L,P 9:00-21:00

 

Jüri treeningud

Mis? Kellele? Kes? Kus? Millal? Info ja registreerimine
TANTSUTREENING
Minu Tantsukool, lastele Gerda Bergmann rühmatreeningute saal, III korrus T 15.00-16.00 http://minutantsukool.ee/
elina@minutantsukool.ee
Urban Style JJ-Street, lastele ja noortele Tauri Vosman rühmatreeningute saal,III korrus R, P 16.00-17.00 http://jjstreet.ee/ eva@jjstreet.ee
D7 Tantsukool, Showtants noortele rühmatreeningute saal, III korrus E 17.30-18.30
K 17.00-18.00
info@d7.ee, 5567 9333
DanceAct Tantsustuudio Bailatino,
täiskasvanutele
Robert Veskus rühmatreeningute saal, III korrus E 18.30-20.30
K 19.00-20.00
www.danceact.ee
Danceda Studio, lastele Elina Loit rühmatreeningute saal, III korrus E 16.00-17.30 dancedastudio@gmail.com
Prodance , showtants lastele rühmatreeningute saal, III korrus P 12.30-13.15 info@prodance.ee
VESIAEROOBIKA
Vesiaeroobika, täiskasvanutele Eliise Eha  bassein T, N 20.15-21.15 5696 1516,  eliise.eha@gmail.com   
UJUMISTREENING
Keila Swimclub,
lastele
Britta Westholm bassein E – R http://www.seiujumiskool.ee
55596663, brittawest@hotmail.com
SK Fortuna, (väike)lastele, noortele, täiskasvanutele Vladimir Kunitson bassein, lastebassein E – L http://skfortuna.ee/
55692569, info@skfortuna.ee
LASTE TREENINGUD
Piruett, lastele kergejõustikusaal, rühmatreeningute saal T -R http://www.piruett.ee/
piruett@piruett.ee
Rae Huvialakooli Spordikool, lastele korvpall, võrkpall, jalgpall, kergejõustik, ÜKE, pallimängusaal,
kergejõustikusaal,
võimla
E-P huvikool.rae.ee/spordiosakond
Spordiklubi Raesport, lastele Pallimängud, kergejõustik võimla E 19.00-21.00
K 19.00-20.30
R 19.00-20.30
yllemaa@gmail.com
TÄISKASVANUTE RÜHMATREENINGUD
Body-Intervall/ HIIT
Step-pink
Ringtreening
Kõht-selg-tuhar
Marleen  Hiiekivi rühmatreeningute saal E 20.30-21.30
T 19.30-20.30
T 20.30-21.30
N 20.00-21.00
 5590 9644, marleenhiiekivi@gmail.com
Ringtreening, noored ja täiskasvanud Kerstin Liitmaa rühmatreeningute saal T 18.00-19.00
N 18.00-19.00
5554 2543,
kerstin.liitmaa@gmail.com
VÕITLUSKUNSTID
Judoklubi MIKATA, laste ja noorte trennid Krister Parbo budosaal E, T, K, N,R www.mikata.ee
56484950, krister@parbo.ee
Taekwon-do, noortele Deniss Presnetsov budosaal E,K,R tkd.ee
taekwondo@taekwondo.ee
PALLIMÄNGUD
Rae Huvialakooli Spordiosakond, lapsed pallisaalid, väljakud  E-P  huvikool.rae.ee/spordiosakond
Harju Jalgpallikool, lapsed jalgpalliväljak  E-R www.harjujk.ee
info@harjujk.ee
PERSONAALTREENING
Personaaltreener (lapsehoolduspuhkusel) Piret Käen Jõusaal etteregistreerimisega piret.kaen@gmail.com,
5648 5669
Personaaltreener Karoliina Gehlert Jõusaal etteregistreerimisega karoliinapt@gmail.com
Personaaltreener Marleen Hiiekivi Jõusaal etteregistreerimisega 5590 9644, marleenhiiekivi@gmail.com
MASSAAŽ  
Massöör Merle Lindmäe massaažiruum etteregistreerimisega merle37@hotmail.com
503 3900





Oleme avatud E-R kl 6.30-22.00; L-P kl 9-21