Oleme avatud E-R kl 6.30-22.00; L-P kl 9-21
Oleme avatud E-R 6:30-22:00 - L,P 9:00-21:00

 

Kindluse treeningud

Mis? Kellele? Kes? Kus? Millal? Info ja registreerimine
BEEBIDELE        
Võimlemine Solvi Kruus Rühmatreeningute saal E 17.30-18.30
K 18.00-19.00
5648 6965
Solvi.kruus@gmail.com
TANTSUTREENINGUD        
Prodance, lastele Arabella Saaliste Rühmatreeningute saal E, K 15.30-16.30

info@prodance.ee,
5662 4998
www.prodance.ee

Danceda Studio, Dance Fusion (Cheer, Akro, HulaHoop Dance, Vabatants) Elina Loit Rühmatreeningute saal T, N 15.00-16.00 dancedastudio@gmail.com
www.danceda.ee
Danceda Studio, tantsuline iluvõimlemine Alisia Rühmatreeningute saal K 17.00-18.00 dancedastudio@gmail.com
www.danceda.ee
VÕISTLUSKUNSTID        
Judoklubi Mikata, lastele Jekaterina Rühmatreeningute saal T, N 16.00-17.30 www.mikata.ee
5648 4950
krister@parbo.ee
PALLIMÄNGUD        
Rae Huvialakooli Spordikool, lastele korvpall, võrkpall, jalgpall, ÜKE Pallimängde saal, pneumohall, rühmatreeningute saal E-R huvikool.rae.ee/spordiosakond
Harju Jalgpallikool  jalgpall Pneumohall

E-R

www.harjujk.ee
i
nfo@harjujk.ee
Käsipalliklubi HC Tallinn Kaimar Lees Pallimängude saal

 

5621 0435,
kaimar@hctallinn.ee
www.hctallinn.ee 

KERGEJÕUSTIK, ÜKE      

 

UP Sport,
lastele ja noortele
Urmas Põldre     http://www.upsport.ee ,
513 2072
RÜHMATREENINGUD 
(täiskasvanutele)
       
Ringtreening Kerstin Liitmaa Ringtreeningu ala

E, N 13.00-14.00
E, K 18.00-19.00
E, K 19.00-20.00
E, K 20.00-21.00

5554 2543,
kerstin.liitmaa@gmail.com
PERSONAALTREENINGUD    

 

 
Personaaltreener Kaarel Jõeväli Ringtreeningute ala

eelregistreerimisega

kaareljoevali@gmail.com
Personaaltreener Piret Käen Ringtreeningute ala

eelregistreerimisega

piret.kaen@gmail.com,  
5648 5669
Personaaltreener Karoliina Gehlert Ringtreeningute ala

eelregistreerimisega

karoliinapt@gmail.com
Personaaltreener Marleen Hiiekivi Jõusaal eelregistreerimisega 5590 9644,
marleenhiiekivi@gmail.com




Oleme avatud E-R kl 6.30-22.00; L-P kl 9-21